Startupy

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukaj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

spikeria

kadi44
jest offline offline

dodano: 30 Jun 2008 - 10:02:33

Witam Od kilku miesięcy jestem na spikerii,jednak kilka dni temu (po zmianie ustawień mikrofonu ) wyświetla mi się info"ze względu na zmianę konfiguracji spikeria została zablokowana" Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu Pozdrawiam

dodano: 17 Jul 2008 - 11:23:46

dlaczego nie moge wejsc na czat spikeria.pl od soboty prosze o pomoc

dodano: 17 Jul 2008 - 11:29:15

wlasnie mam to samo co kadi44 nie wiem dlaczego nie mozemy tam wejsc na czat spikeria.pl

dodano: 17 Jul 2008 - 17:11:24

dlaczego nie moge wejsc na czat nie mam bana nic pisze brak konfiguracji wszedzie moge wejsc a na czat spikeria.pl nie moge .

dodano: 18 Jul 2008 - 11:31:32

dalczego nie moge wejsc na spikerie? jestem tam zalogowana pokazuje mnie ze jest zmiana konfiguracji i spikeria zostala zablokowana
prosze o wyjasnienie

dodano: 18 Jul 2008 - 11:59:04

chcialam sie zapytac ,czy ktos ze spikeri udzieli mi odpowiedzi na zadane powyzej pytanie?
czy piszemy w eter?

dodano: 18 Jul 2008 - 16:24:52

witaj,chcialam sie dowiedziec ,czy juz moze udalo sie Tobie wejsc na spikerie ,jezeli tak ,to jak to zrobiles? prosze o odpowiedz-pozdrawiam

BV

dodano: 19 Jul 2008 - 21:17:19

no właśnie odwiedziłem spikeria.pl i powiem szczerze że coś jest na rzeczy, w serwisie jest już pewna społeczność, może warto się zainteresować tym serwisem dla jakiegoś seeda

dodano: 20 Jul 2008 - 13:21:20

hmm myslalam ,ze ktos sie zainteresuje naszymi wypowiedziami
ale widze ze spikeria nie traktuje nas powaznie .a szkoda

dodano: 20 Jul 2008 - 13:35:42

@dzikuska45 - nie wiem jak Ty, ale ja nie mam żadnych najmniejszych problemów z wejściem na ten serwis http://spikeria.pl i all gra

dodano: 26 Jul 2008 - 14:46:04

Czesc co trzeba zrobic zeby wejsc na spikerie. Mam brak strony serwer im padl czy jak dziwne. Czy oni juz maja swoj swiat zamkniety dla innych .

Jak to wyglada. Zmiana Ip nie pomaga Ani na nowo instalacja windows xp Home.

Fajny czat mozna robic jaja chcialbym tam wejsc sbie odpisz mi dzieki ..

dodano: 04 Aug 2008 - 00:15:42

czemu nie moge wejsc na strone

dodano: 04 Aug 2008 - 00:19:47

czemu nie moge wejsc na zrobi ktos to

dodano: 04 Aug 2008 - 07:31:12

widze ze nie tylko ja mam problemy zwejsciem na spikerje

dodano: 04 Aug 2008 - 21:12:00

tez nie moge wejsc nie wiem co robic

deCorsso

dodano: 14 Aug 2008 - 08:14:48

Proszę- nie zmieniac ustawien –wystarczy przywrocic system do punktu –kiedy było dobrze i po problemie

dodano: 15 Sep 2008 - 20:02:20

W razie jakichkolwiek problemów ze Spikerią prosimy o kontakt pod adresem info@spikeria.pl

endi
jest offline offline

dodano: 01 Oct 2008 - 14:00:40

witam wszystkich i spszykroscią pisze to ponieważ na spikeri dzieja sie dziwne postepki adminów szczegulnie na oficjalnym pokoju ERRROTYCZNYM administratorzy tego pokoju wogle nieznaja regulaminu stosują sie w odwrotny sposób .tolerują wszelkiego rodzaju pszeklenstwa i ublizanie innym wyzwiska i są czesto pijani,pozatym prosze osobe króra czyta to co pisze i ma wpływ na to aby niebanowano mnie w takiej chwili jak zwracam uwage aby niebluzgac i nieublizac,za co z góry dziekuje Andrzej.D.***}eNdi{***

dodano: 09 Oct 2008 - 18:19:57

NO DZIWNY JEST TEN EROTYCZNY NO RACJA NIE STOSUJA SIE JAK TRZEBA ZASTANAWIAM SIE PO CO MA NAZWE EROTYCZNY JAK TAM PRAKTYCZNIE NIC NIE WOLNO OPRUCZ WYZYWANIA LUDZI A TEN POKÓJ JEST W DZIALE EROTYCZNYM I PEWNIE ZAZNACZONY JEST ZE OD 18 LAT TO POWINNI POKAZYWAC W KAMERKACH I ICH NIE BANOWAC ZA TO ZE KTOS FAJE WYCIĄGNOŁ ALBO BABKA CYCKI POKAZAŁA JAK IM TAK WSZYSTKO PRZESKADZA TO CZEMU NIE ZAŁOZYLI INNY POKÓJ O INNEJ NAZWIE I INNYM DZIALE NP TOWARZYSKIM WOGOLE TEN POKÓJ JEST PRZEKRECONY O 180STOPNI NORMALNIE JAJCA ZENUJACY TEN POKOJ Z SAMYMI OGRANICZAMI TO JAKIS BŁĄD W SPIKERI ZE SIE ZNAJDUJA LUDZIE W NIM CO GO ZAŁOZYLI W NIE ODPOWIEDNIM MIEJSCU Z TAKIM POKOJEM TO NA TOWARZYSKI PRZENIESC a jesli chodzi ze ci ktorzy wchodza na czat onet czy spikeria ze moga wejsc a na spikerie nie moga to pewnie dlatego ze macie flasz p lajera zainstalowanego bo ten czat nie chodzi na javie jak onet czy spikeria to se ludziska zainstalujecie flasz player jak uzywacie fire foxa a do explorera jest osobny flasz player a prawidłowa jego nazwa to flash player !!!

ktos on

dodano: 09 Oct 2008 - 18:24:44

sory poprawka chodziło o czat które wam chodzą to onet i interia a spikeria nie chodzi wam to przeczytajcie wyzej

dodano: 11 Oct 2008 - 13:30:04

Moj drogi Endi Jesli mowisz tak jak piszesz to sie nie dziw A dlaczego to zapytaj kogos, kto choc troche zna jezyk polski Poza tym mialem okazje Cie sluchac kilka razy na spikerii Ty potrafisz mowic tylko i wylacznie o banach, wiec sie nie dziw ze je dostajesz Moze tutaj poszukaj przyczyny Czasami wystarczy otworzyc wlasne oczy by dojrzec cos, co lezy przed nosem winking smiley I nie probuj zrozumiec wszystkiego ( na czacie ) bo wszystko stanie sie niezrozumiale Zakladales juz wlasne pokoje, wiec moze tedy droga Nikt Cie nie zmusza do bywania na pokojach gdzie jest "wulgarnie" winking smiley
Pozdro >>> Strzala grinning smiley

Kamo87

dodano: 17 Oct 2008 - 21:45:31

http://spikeria.pl/room/narkomani_laczmy_sie
Najlepszy pokoj

Kamo87

dodano: 17 Oct 2008 - 21:46:12

Kamo87

dodano: 17 Oct 2008 - 21:50:50

Najlepszy pokoj, jestem adminem tego pokoju, mozna wywalac kutasy, mozna bluzgac, jest tylko jedna zasada kolor czerwony jest admina. Poza tym jestem cpunem lubie sobie przyjebac wszelkie specyfiki i mozemy o tym rozmawiac godzinami bo naprawde jestem w tym temacie naprawde dobrze obeznany obeznany, pozdrawiam i ZAPRASZAM :-))) Kamo87: zajebisty admin !!! :-)))

dodano: 21 Oct 2008 - 15:16:30

CHCIALAM ZEBY MNIE ODBANOWALI NA POKOJU EROTYCZNYM BO TAM DOSTAJE SIE BANY ZA DARMO WIEC JAK TOS NIE UMIE KORZYSTAC Z ADMINA TO NIE POWINIEN WOGLE PELNIC TEJ FUNKCJI I MIJA TYLE DNI A JA JESZCZE NIE JESTEM ODBANOWANA WIEC DOSTAJE SIE BANY I ZAPOMINA SIE ODBANOWAC

dodano: 27 Oct 2008 - 11:01:50

mam pytanie dlaczego nie ma mojego pokoju w spisie i nie moge na nirgo wejsc

dodano: 31 Oct 2008 - 22:06:44

Zbanowano mnie na spikerii za powtorzenie slowa juz napisanego nie slusznie
na pokoju "Pokoj samotnych serc"

sweetyy

dodano: 11 Nov 2008 - 11:51:48

dlaczego nie moge wejsc na spikerie?...wyswietla sie komunikat zostałes zablokowany......

dodano: 15 Nov 2008 - 16:10:14

elo.
Ja też zostałem zablokowany na spikerii :|
słałem maila do tam na info spikeria i nic, ktoś może zna jakiś sposób jak przekonać adminów czy coś..
jakby co to moje gg to 1684589, pozdro.

dodano: 15 Nov 2008 - 19:37:42

Proszę powiedziec mi dlaczego mnie zablokowali na spikeria.pl bo jak sie loguje do jakiegos pokoju wyswietla mi sie na rózowo : zostałes zablokowany przez spikeria.pl proszę o odblokowanie mnie.

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

dołacz do nas
Logowanie

OpenID
OpenID jest bezpiecznym logowaniem do różnych stron za pomocą jednego hasła. Dowiedz się więcej Utwórz własne OpenID

społecznośćzwiń

• Karolo2
  • Artur Ślesik
  • sbvc
  • Arkadiusz Makuch
  • Adam Januszyk
  • Jacek Kowalski
  • Kamila Tońska
  • Szymon Klimczak
  • Roman Fierfas
  • lolrate
  • dziadek1985
  • Karol Stachyra
  • bolec812
  • xradar
  • quietaxis
  • marthin
  • Agata Marecka
  • Grzegorz Koralewski
  • marekcarento.myopenid.com
  • Bożena Harasimowicz
  • pawlo37
  • crh
  • pedro
  • mt2012
  • best
  • djmentos
  • ASDF
  • Marcin Łukiańczyk (kijan)
  • szuwarek1983
  • brzydula24
  • winko13
  • zyzzyx
  • renata40renata
  • ober61
  • Andrzej Reszczyk
  • Kuba Wieleba
  • Zespół Oferteo.pl
  • basiek baruch
  • webmasts
  • Pollinator_pl
  • jandom1
  • emma

O serwisie

Serwis startups.pl to unikatowe źródło wiedzy o nowych projektach w internecie. Każdy twórca może bezpłatnie zaprezentować swój projekt, omówić jego funkcje czy uzyskać opinie użytkowników. Naszym celem jest również umożliwienie twórcom serwisów, komunikacji z przyszłymi współpracownikami, potencjalnym inwestorem lub nabywcą.